هلن موزیک
بهترین و جدیدترین موزیک های مجاز فارسی
آموزش قانون جذب با کوین یار

 

قانون جذب چیست؟ هر آنچه که به آن فکر کنید را به سمت خود جذب می کنید! ای تعریف ساده قانون جذب بود که اولین بار در مستند راز گفته شد و این مستند با نشان دادن دلایل های منطقی و جمع آوری جملات بزرگان و کنار هم گذاشتن آنها این موضوع را اثبات کردند که افکار ما بر روی کل جهان تاثیر می گذارد.

قانون جذب

در دنیای علم و روانشناسی این کاملا اثبات شده که افکار ما بر روی خودمان و درونمان تاثیر می گذارد اما معتقد نیستند که افکارمان می تواند بر روی سایر اجسام تاثیر بگذارد! درحالی که این موضوع خنده دار است زیرا وقتی وارد حرف ها و گفته های ماکس پلانک (کسی که فیزیک کوانتوم را پدید آورد) و گفته های نیکولا تسلا می شویم کاملا واضح است که این موضوع حقیقت دارد اما مطالب این دانشمندان بزرگ همانطور که در مدرسه گفته نشده، در دانشگاه ها و سایر مقاطع هم گفته نشده.

هر آنچه که به آن فکر کنید را به سمت خود جذب می کنید! ای تعریف ساده قانون جذب بود که اولین بار در مستند راز گفته شد و این مستند با نشان دادن دلایل های منطقی و جمع آوری جملات بزرگان و کنار هم گذاشتن آنها این موضوع را اثبات کردند که افکار ما بر روی کل جهان تاثیر می گذارد.

در دنیای علم و روانشناسی این کاملا اثبات شده که افکار ما بر روی خودمان و درونمان تاثیر می گذارد اما معتقد نیستند که افکارمان می تواند بر روی سایر اجسام تاثیر بگذارد! درحالی که این موضوع خنده دار است زیرا وقتی وارد حرف ها و گفته های ماکس پلانک (کسی که فیزیک کوانتوم را پدید آورد) و گفته های نیکولا تسلا می شویم کاملا واضح است که این موضوع حقیقت دارد اما مطالب این دانشمندان بزرگ همانطور که در مدرسه گفته نشده، در دانشگاه ها و سایر مقاطع هم گفته نشده.

تاثیرات قانون جذب
در این قسمت می خواهیم راجب این صحبت کنیم که قانون جذب روی چه چیز هایی از زندگی شما می تواند تاثیر گذار باشد و در چه مباحثی از زندگی خود می توانید از آن استفاده کنید تا بهترین نتیجه ممکن را بگیرید. حتما این بخش را با دقت و کامل بخوانید.

۱- آرامش و حس درونی شما
چون از نظر ما این مهم ترین چیزی است که هر انسان باید آن را در ابتدا داشته باشد، این موضوع را اول از همه ذکر کردیم که قطعا آرامش و حس خوب درونی باید ریشه تمام اهداف و زندگی شما باشد. منظور از آرامش در اینجا بیشتر حس خوب است نه آرام بودن! زیرا ممکن است شما بخاطر یک ایده یا کاری اشتیاق فراوانی داشته باشید به طوری که انرژی درونیتان به شدت بالا رود و این آرام بودن شما را بهم میزند که از نظر ما اهمیتی ندارد و اتفاقا خوب است زیرا حس بهتری به شما می دهد.

با قانون جذب به راحتی می توانید آرامش و حس خوب درونی خود را تقویت کنید و هر روز بهتر از قبل شوید، این ساده ترین چیزی است که هرکسی به راحتی در هر سطحی باشد با درست کردن افکار خود می تواند به آن دست یابد.

۲- سلامتی فیزیکی
تعجب نکنید! این حرف غیرعلمی و متافیزیکی نیست بلکه در علم تجربی هم ثابت شده! حتما شما هم اخبار زیادی را در این رابطه شنیده اید که فردی سرطانی فقط با خندیدن درمان شد! فردی سرطانی به جای ناراحتی از چند ماه آخر زندگی خود بیشترین لذت را برد و اتفاقا سرطان آن هم درمان شد! این موضوع در علم پزشکی هم ثابت شده که ذهن شما به صورت مستقیم بر روی بدن شما تاثیر می گذارد.

پیشنهاد میکنم درباره مرتاض های هندی هم تحقیق کنید که می توانند درد را هم با قدرت ذهن خود تحمل کنند! درواقع تحمل واژه درستی نیست بلکه می توانیم بگوییم درد با با قدرت ذهن خود حس نکنند و حتی بر روی آتش بنشینند!

حقیقتی درباره وینستون چرچیل
یا یک مثال ساده تر بزنیم، وینستون چرچیل را که دیگر میشناسید؟ سیاستمدار، افسر ارتش و نویسنده مشهور بریتانیایی بود که اصلا ورزش نمی کرد، اضافه وزن هم داشت (در تصاویر قدیمی این شخص می توانید به وضوح مشاهده کنید) و طبق گفته هایی که درباره ایشان وجود دارد هر روز چند سیگار برگ هم می کشید! اما این شخص ۹۰ سال عمر کرد با وچود این همه تضاد چرا توانست انقدر عمر کند؟ جواب ساده اس، فقط بخاطر افکار خود.

کسی که هر روز ورزش کند و رژیم درست غذایی بگیرد اما هر روز به مرگ و بدبختی فکر کند، نسبت به کسی که هر روز سیگار برگ می کشد اما هر روز احساس خوشبختی دارد، کمتر عمر می کند و این نشان می دهد که الویت اول در سلامتی شما افکارتان است که باز هم ریشه در قانون جذب دارد.

💢 توجه: منظور ما این نیست به سلامت فیزیکی خود اهمیت ندهید! نه! اتفاقا مسیر درست قانون جذب این است که سلامت روانی و فیزیکی را باهم دنبال کنید و هیچ دلیلی ندارد بخاطر اینکه ذهنتان آرام و خوب است اصلا ورزش نکنید! باید ورزش و تغذیه درست و … جزء سبک زندگی شما شود.

۳- وضعیت مالی
با قانون جذب به راحتی می توانید وضعیت مالی خود را بهبود دهید و متاسفانه خیلی از افراد فکر میکنند اینگونه کار می کند که در خانه خود بنشینند و فقط افکارشان را مثبت کنند تا پول از آسمان برای آنها ببارد! درحالی که اینگونه نیست! بلکه با افکار درست و استفاده درست از قانون جذب برای شما فرصت ها و مسیر های فوق العاده ای نمایان می شود که دیگران به آنها شانس می گویند درحالی که این موضوع اصلا شانسی نیست!

۴- روابط اجتماعی
به راحتی می توانید هر روز خودتان را به فردی بهتر کنید! با تغییر افکارتان می توانید ذهنی بهتر داشته باشید، بهتر سخن بگویید، بهتر ارتباط برقرار کنید و هیچ استرس و ترسی از جامعه نداشته باشید و همین باعث می شود روابط اجتماعیتان رشد کند که این مورد ارتباط مستقیم با تمام موارد دیگر دارد! برای مثال هرچقدر روابط اجتماعی شما بهتر باشد قطعا در وضعیت مالی یا سلامت روانی شما هم تاثیر گذار است یا هرچند سلامت روانی بهتری داشته باشید تاثیر مستقیمی بر روی بهتر شدن روابط اجتماعی شما خواهد داشت.

۵- جذب و تقویت رابطه عاشقانه
همانطور که گفتیم افکار شما ارتعاش دارند و شما هر چیزی که متناسب با ارتعاشتان باشد جذب می کنید! اگر توجه کرده باشید کسانی که دائما غمگین هستند و از روابط بد خود ناله می کنند، باز هم وارد هر رابطه ای می شوند خیانت و جدایی اتفاق می افتد! این دقیقا بخاطر سطح ارتعاشی همان فرد است زیرا ارتعاشی درست ندارد و کسی را جذب خود می کند که همانند او ارتعاشی درست ندارد.

اما شما با تغییر افکارتان و مثبت اندیشی و ارتعاش درست می توانید دقیقا همان کسی را که می خواهید به سمت خود جذب کنید. البته توجه داشته باشید حتما قسمت آخر مقاله که درباره آموزش استفاده قانون جذب توضیح داده ایم را بخوانید مگرنه شما هم مسیر را اشتباه طی می کنید.

۶- هرچیزی که شما بخواهید!
۵ مورد اول معمولا ۵ ریشه اصلی بود که اکثر انسان ها دنبال آن ها هستند ولی درکل ممکن است شما علاوه بر موارد بالا دنبال موارد دیگری باشید که در لیست بالا گفته نشده برای همین مورد ۶ را هم اضافه کردیم که به شما بگوییم هرچیز دیگری که بخواهید را می توانید به راحتی جذب کنید.

منبع: کوین یار


ارسال شده در تاریخ ۱۴۰۰ دوازدهم مرداد ساعت 12:00 AM توسط javiidارسال نظر
راهنمای تخصصی قبل از خرید فالوور

امروزه پیج های زیادی در اینستاگرام برای بیشتر دیده شدن به خرید فالوور اینستاگرام روی آورده اند. کسب و کارهای معروفی برای پیج اینستاگرامشان فالوور می خرند یا از ربات های افزایش فالوور اینستاگرامی استفاده می کنند. به خاطر اینکه خیلی از آن ها معتقد اند که هرچه فالوور اینستاگرام شان بیشتر باشد می توانند تاثیر بیشتری روی مخاطبین جدید بگذارند و این تنها دلیلی است که آن ها را دنبال کنند.

شاید واقعیت همین باشد. متاسفانه یکی از عمده دلایلی که باعث می شود افراد پیجی را فالو کنند تعداد فالوورهای آن است. درست یا غلط این در فرهنگ ما جا افتاده است. اما پیج هایی هم که به واسطه محتوای خوبی که ارائه می کنند دنبال می شوند کم نیست.

فالوور در اینستاگرام نقش اعتبار برای هر کسب و کار یا هر پیجی را ایفا می کند. به خاطر همین هم سایت های زیادی این روز ها به خرید و فروش فالوور اینستاگرام و ربات همه کاره اینستاگرام روی آورده اند. در واقع هر کی فالوور بخواد فقط کافی است هزینه کند! بعضی از دوستان هم به فکر خرید پیج اینستاگرام هستند.

اما سوال مهم خیلی از افراد این است که آیا خرید فالوور اینستاگرام کار درستی است؟ آیا فالوور ایرانی اینستاگرام بخریم یا فالوور خارجی؟ آیا فالوور هایی که برای پیج مان می خریم واقعی هستند یا فیک؟ چند درصدشون واقعی هستند؟ آیا اعتمادی به فروشندگان فالوور اینستاگرام است؟ ربات اینستاگرام بهتر است یا خرید فالوور؟

این سوالاتی است که دغدغه خیلی از دوستانی است که برای افزایش فالوور پیج اینستاگرام شان حاضر اند هزینه کنند. ولی نمی دانند آیا کار درستی انجام می دهند یا خیر؟

البته من معتقد هستم خرید فالوور اینستاگرام کار درستی نیست و باعث پیشرفت چندانی در کسب و کارتان نمی شود! ولی در این مقاله قصد دارم در مورد یک روش بهتر یعنی استفاده از ربات اینستاگرام صحبت کنم. شاید ربات اینستاگرام گزینه بهتری در مقابل خرید فالوور اینستاگرام باشد!

پس اگر می خواهید بدانید کدام یک بهتر است تا انتهای این مقاله همراه من باشید.

 

 

 

خرید فالوور اینستاگرام : خوب یا بد؟ بخریم یا نخریم؟

یکی از راه های سریع برای افزایش فالوور اینستاگرام خرید فالوور است. فالوور هایی که معلوم نیست یک شبه از کجا می آیند؟ بسیاری از سایت ها شعارشان خرید فالوور واقعی اینستاگرام است و این ادعا را دارند که فالوور های واقعی و فعال برای پیج شما می گیرند.

اما واقعا حقیقت دارد؟ البته فالوور ها واقعی هستند ولی هیچ فعالیتی در اینستاگرام انجام نمی دهند! در ادامه بیشتر در مورد این نوع فالوور ها توضیح می دهم.

چند روش وجود دارد که سایت های فروشنده فالوور، تعداد فالوور های مورد نظر شما را از طریق آن ها تهیه می کنند.

 

روش اول : سرور افزایش فالوور اینستاگرام

برخی از سایت هایی که فروشنده فالوور اینستاگرام هستند، صاحب برنامه های فالوور بگیر اینستاگرام اند. در واقع زمانی که می گویند افزایش فالوور از طریق سرور منظور همان برنامه فالور بگیرشان است. مسلما برنامه های اندرویدی که در زمینه افزایش فالوور اینستاگرام و لایک و کامنت فعال هستند دارای کاربران زیادی اند.

روال کار در این برنامه ها هم به این شکل است که در قبال فالو یا لایک کاربران امتیازی به آن ها داده می شود تا بتوانند برای پیج خود فالو یا لایک به صورت رایگان بگیرند.

در واقع کاربرانی که در این برنامه ها فعالیت می کنند با اکانت هایی که مخصوص استفاده از آن در برنامه ساخته اند فعالیت می کنند. یعنی اکانتی که فعال نیست و فیک است!

زمانی هم که هر کسی سفارش خرید فالوور به مدیر سایت می دهد مدیر سایت آیدی اینستاگرام شخص سفارش دهنده را وارد برنامه می کند تا کاربرانی که در برنامه فعالیت می کنند پیج مورد نظر را فالو کنند. پس متوجه شدید که در این روش فالوور غیر واقعی فروخته می شود. شاید فقط یک درصد از افراد با اکانت واقعی خود در این برنامه ها فعالیت کنند.

 

روش دوم : تبلیغ در پیج های پر بازدید اینستاگرامی

یکی دیگر از روش های خرید فالوور ایرانی واقعی سایت هایی هستند که در پیج های اینستاگرامی تبلیغ می کنند و از این طریق فالوور های پیج اینستاگرام شما را افزایش می دهند. در این روش اصلا مشخص نیست که چه تعدادی فالوور به پیج شما افزوده می شود و تعداد فالوور افزایشی با توجه به موضوع تبلیغ و پیج شما متغیر است.

در این روش تبلیغ شما به صورت ساعتی یا روزانه در پیج های پر بازدید اینستاگرامی قرار می گیرد و به اصطلاح شات می شود.

اما یکی از معایب این روش این است که ممکنه تبلیغ شما در پیجی قرار داده شود که دارای فالوور های فیک اینستاگرام باشد و در این صورت صاحب پیج بعد از شات کردن پیج شما شروع به زدن فالوور فیک با برنامه های مختلف برای پیج شما می کند تا مشخص نشود که فالوور های پیج اش فیک است و افزایش فالوور پیج شما کاملا طبیعی جلوه داده شود.

پس این روش هم زیاد قابل اعتماد نیست! در این روش هم ممکن است فالوور فیک و غیر واقعی نصیب پیج شما شود.

 

روش سوم : ربات افزایش فالوور اینستاگرام

در این روش فالوور های شما توسط ربات اینستاگرامی افزایش می یابند. یکی از بهترین مزیت های ربات افزایش فالوور اینستاگرام این است که فالوور های واقعی و تقریبا هدفمند تری را برای پیج شما جمع آوری می کنند.

فروشندگانی که از طریق ربات افزایش فالوور اینستاگرام فالوورهای درخواستی پیج شما را تامین می کنند تا حدودی مورد اطمینان تر هستند. ولی در این روش بعضی از سایت ها نیز وجود دارند که از روش های تقلبی برای افزایش واقعی فالوور اینستاگرام استفاده می کنند. ممکن است تعدادی فالوور فیک هم برای درخواست شما بزنند.

ربات های افزایش فالوور اینستاگرام معمولا تحت وب هستند و بدون نیاز به اینترنت می توانند به صورت خودکار کار کنند. یکی از معایب افزایش فالوور از طریق ربات اینستاگرام این است که باید پسورد اکانت خود را هم به فروشنده فالوور مورد نظر بدهید.

به خاطر اینکه اکانت شما باید روی ربات فعال شود تا شروع به فالو کردن و لایک و کامنت گذاشتن در پیج های هدف کند تا از این طریق پیج شما دیده و فالو شود.

این روش هم روش خوبی نیست چون گزارشی ارائه نمی شود و ممکن است تعداد زیادی فالوور فیک برای پیج شما زده شود.

 

روش چهارم : افزایش فالوور اینستاگرام از طریق اینفلوئنسرها

یکی از بهترین روش ها برای افزایش فالوور اینستاگرام استفاده از افراد معروف اینستاگرامی یا اینفلوئنسر ها است. حتما نمونه زیادی از تبلیغاتی که از طریق افراد تاثیر گذار در اینستاگرام شده است را دیده اید.

البته این روش بیشتر برای افزایش فالوور پیج های تجاری و برند ها مورد استفاده قرار می گیرد. معمولا سایت هایی وجود دارند که با همکاری از طریق افراد تاثیر گذار فالوور اینستاگرام می فروشند. در واقع این هم روشی برای افزایش فالوور پیج های اینستاگرامی است که جزء خدمات ارائه شده توسط سایت های خرید فالوور می باشد.

این روش اثر بخشی بیشتری نسبت به دیگر روش ها دارد. در واقع این روش بهترین روش برای خرید فالوور واقعی اینستاگرام محسوب می شود. اما همانطور که گفتم هر کسی نمی تواند از این روش استفاده کند. هم قیمت بالایی دارد و هم اینفلوئنسر ها بیشتر تمایل دارند برای برند های معروف و خاص تبلیغ کنند.

 

منبع


ارسال شده در تاریخ ۱۳۹۹ بيست و سوم بهمن ساعت 12:00 AM توسط javiidارسال نظر
مداد رنگی فابر کاستل
 
 
اکنون با اضافه کردن رنگ آبی و خامه ای آسمان ، صفحات اصلی و رنگ های موجود در صورت را مشخص کنید تا جلوه هایی از نور دریافت کنید. این کرم را در قسمت های روشنتر صورت ، مداد رنگی فابر کاستل تان را بهم بزنید. برای اضافه کردن سایه های زیر لب و در سمت راست بینی از آبی رنگ آبی استفاده کنید.
 
 
 
ساخت لایه ها را در تاریک ترین مناطق ادامه دهید و با فشار دادن پایین تر با برخی از تن های سبک تر گوشت ، کار را تمام کنید تا هر لایه از رنگ را با هم مخلوط کنید.
 
ابروها را رنگ کنید
 
برای افزودن عمق می خواهید از یک رنگ روشن تر و همچنین یک رنگ تیره تر استفاده کنید. به عنوان مثال ، می توانید برای برخی از تیره تر و سایه ها از یک مداد چشم زرد روشن برای بعضی از موهای ابرو و Van Dyke قهوه ای استفاده کنید.
 
گوش ها را رنگ کنید
 
در اینجا می توانید مراحل لایه بندی مرحله به مرحله را مشاهده کنید. نواحی تیره گوش را با یک مداد قهوه ای تیره رنگ کنید. رنگ را در نوازش های نرم قرار دهید ، بدون اینکه خیلی سخت فشار دهید. این سایه ها باید ضعیف باقی بمانند ، زیرا بعداً به رنگ اضافه می کنید.
.
 
 
سپس یک تن متوسط - مثلاً گوشت متوسط را انتخاب کنید. نواحی سایه دار و همچنین مناطق سبک تر را بکشید. باز هم ، خیلی سخت نکشید.
 
 
اکنون چند لحن لهجه را اضافه کنید. بسته به نور و پوست سوژه شما ، می توانید بلوز ، سبزیجات یا نارنجی را انتخاب کنید. مداد قهوه ای تیره را بردارید و بار دیگر بعضی از تاریک ترین مناطق را رنگ کنید تا بر برخی سایه ها تأکید شود.
 

مداد رنگی ۱۲۰ رنگ پلی کروم

سرانجام ، با سبک ترین رنگ مداد رنگی فابر کاستل گوشتی که استفاده کرده اید ، کل منطقه را دور بزنید و با رنگ آمیزی در حرکات دایره ای ، هر لایه را مخلوط کنید. این زمانی است که شما سخت تر از قبل فشار می دهید.
 
موها را رنگ کنید
با کشیدن بر روی خط طرح گوشتی با رنگ تیره تر ، مانند قهوه ای  ، شروع کنید.
 
 
برای سایه ها از همان سایه استفاده کنید.
 
 
اگر سوژه شما موهای بلوند دارد ، می توانید رنگهای مداد رنگی فابر کاستل را با هم مخلوط کنید: نگات ، کپسول مایع بنفش ، چشمان زرد روشن و خامه. برای گرفتن بافت مو ، یک سری خطوط مستقیم و منحنی را در همان جهت بکشید.
 
 
رنگ های لایه بندی شده را برای اضافه کردن رنگ های سایز متوسط و سایه ها حفظ کنید. حتی می توانید کمی رنگ خاکستری برای نکات برجسته اضافه کنید.
 
با دهان تمام کنید
 
برای دهان می توانید همان تن های گوشتی را که برای پوست استفاده کرده اید به همراه گل رز و فوکسیا بمالید تا به رنگ لب گل سرخ شود.
 
ارسال شده در تاریخ ۱۳۹۹ هفدهم مهر ساعت 12:00 AM توسط javiidارسال نظر
تاثیر بازاریابی پیامکی بر کسب و کارها

 

 • ارسال جدیدترین اطلاعات و اخبار در سریع ترین زمان

کدام یک از روش های بازاریابی را سراغ دارید، که با بالاترین سرعت ممکن، جدیدترین اطلاعات و اخباری که برای مخاطبین مفید می باشد را، به مخاطبین هدف خود برساند. بازاریابی پیامکی در عین سادگی، دارای چنین قابلیت هایی می باشد. اگر مخاطبین خود را بشناسید، قطعاً به نیازهای آن ها نیز اشراف دارید. بنابراین می توانید به محض این که اطلاعات یا اخبار مهمی که نیاز مخاطبین شما را تأمین می کند، را در کوتاه ترین زمان و در یک متن کوتاه برای آن ها ارسال کنید و آن ها غافلگیر و هیجان زده می شود.

پس از نوشتن متن پیامک تنها با یک کلیک می توانید پیامکتان را ارسال کنید و اوحداکثر 3 دقیق بعد پیامکتان را دریافت می کند. این زمان کوتاه برای تبلیغات و اطلاع رسانی کسب و کارتان فوق العاده است.
 

 • بالاترین دقت در تبلیغات

تأثیر بازاریابی پیامکی بر کسب و کارها، زمانی راندمان و بهره وری از این روش را افزایش می دهد که یک متن خلاصه و درعین حال ساده و موثر، با نهایت دقت به مخاطبین شما منتقل شود. در این مرحله به کار گیری خلاقیت، نقش به مراتب بالاتری دارد.

باید سعی کرد تا با نوشتن یک متن متفاوت و منحصر به فرد، هر مخاطبی را جذب کرد. همچنین از دیگر مزایای این بازاریابی همین استفاده از خلاقیت در نوشتن متنی در حد یک یا دو جمله است که هم موثر و جذاب باشد و هم این که تا ابد در ذهن مخاطب حک شده و پایدار باقی بماند.
 

 • ارزان ترین و مقرون به صرفه ترین روش بازاریابی

شاید به نظر برسد، که بازاریابی پیامکی پرهزینه و پر زرق و برق است که تا این حد موثر واقع می شود. چون همیشه تصور بر این است که موفقیت در کسب و کار، ارتباط مستقیمی با هزینه و سرمایه گذاری آن دارد و اگر این بازاریابی  موفقیت آمیز است، پس هزینه گزافی باید برای آن صرف شود. درصورتی که تأثیر آن بر کسب و کارها، علل دیگری دارد. در واقع، بازاریابی از طریق ازسال پیامک یک شیوۀ ارزان می باشد. 

 • تأثیر متن نوشته شده برای ارسال

تأثیر بازاریابی با پیامک بر کسب و کارها،ارتباط مستقیم با متن ارسالی شما دارد. بنابراین، اهمیت و میزان تأثیر گذاری متن اس ام اس را به شدت جدی بگیرید. گاهی اوقات، پیش آمده است که، فقط یک کلمه در متن پیامک باعث استقبال گسترده از طرف مخاطبینی که اس ام اس تبلیغاتی را دریافت کرده اند، شده است. متن اس ام اس، باید دقیق، جذاب و خلاقانه باشد. مردم همیشه از تنوع و تمایز استقبال می کنند.

از جمله ها یا حتی کلمات کلیشه ای استفاده نکنید. با در نظر گرفتن خواسته و نیازهای مخاطبینی که آن ها را می شناسید، در همین مرحله می توانید مخاطب را جذب کرده و او را به یک هدف دائمی تبدیل کند.
بنابراین، تأثیر بازاریابی پیامکی بر کسب و کارها، به متنی که آماده کرده و قصد ارسال آن را دارید، به شدت وابستگی دارد.
 

 • معرفی برند

یکی از مهم ترین مزایای بازاریابی پیامکی برای کسب و کارها این است که با خیال راحت می توانید، برند خود را با هزینه ای بسیار پایین معرفی کنید. معرفی برند در پیامک های تبلیغاتی باعث می شود به راحتی وارد بازار رقابتی شوید. ولی فراموش نکنید که، همیشه رقیب وجود دارد. بنابراین، تداوم و پیوستگی در تداوم این پروسه همراه با رعایت نکات ریز و درشت آن و همچنین ارسال اس ام اس تبلیغاتی یا مناسبتی در هر زمینه ای می تواند در تاثیر گذاری پیامک های ارسالی بسیار موثر باشد.

 سعی کنید جهت رسیدن به بیشترین تأثیردر بازاریابی اس ام اسی بر کسب و کارتان، به یک دورۀ محدود بسنده نکنید. باید پیگیر باشید. در هر پیامکی، اطلاعات مربوطه به پیامک های قبلی را ادامه دهید. اما با متن های تصاعدی و متفاوت، با این منظور که ارتباط با مخاطبین را صمیمانه تر و مستحکم تر کنید. آن گاه است که تأثیر بازاریابی پیامکی را بر کسب و کار خود کاملاً مشاهده خواهید کرد.

 

 • صرفه جویی در زمان

این مزیت را دست کم نگیرید، مزیتی که مقولۀ زمان را هدف قرار داده است. امروزه، زمان، بسیار بیشتر از گذشته، اهمیت دارد. بله! وقت طلاست ! صرفه جویی در زمان و ارسال سریع و بدون کوچک ترین تأخیر از مزایای دیگر بازاریابی با ارسال پیامک انبوه است که تأثیر اس ام اس مارکتینگ را بر کسب و کارها را بیش از پیش جلوه گر کرده است. سریع ترین ارسال اطلاعات مفید به مخاطبین، فقط در ارسال پیامک انبوه دیده می شود.
 

 • نرخ تحویل بالا

 
به دلیل اینکه بیشتر مردم موبایل های خود را بیشتر ساعات شبانه روز به همراه دارند و تقریبا تمام دستگاه های تلفن همراه امکان ارسال و دریافت پیامک دارند، طبیعی است که ارسال پیامک تبلیغاتی انبوه نرخ تحویل بالایی داشته باشد. برای تحقیق بیشتر در این مورد می توانید نرخ تحویل پیامک را با ایمیل مقایسه کنید. از آنجایی که تحویل پیامک همانند ایمیل نیاز به اتصال به اینترت ندارد می توانید دریابید که مزیت ارسال پیامک بسیار بیشتر از ایمیل است. 

 • ارتباط مستقیم با مخاطبین و حتی ایجاد رابطه ای صمیمانه

 
یکی از مزیت های اس ام اس مارکتینگ این است که شما می توانید متن پیامک را شخصی سازی کرده و رابطه ای صمیمانه تر برقرار کنید. روی صحبت شما در متن پیامک تبلیغاتی مخاطبتان است. پس اگر او مشتری با سابقه شماست به او نشان دهید که اورا می شناسید. شما می توانید با استفاده از مشخصات وی به او این اطمینان را بدهید که برای او ارزش قائل هستید.
 بنابراین، مشاهده می کنید که بازاریابی پیامک، با داشتن مزایایی منحصر به فرد، جایگاه خود را تثبیت کرده است. تأثیر بازاریابی پیامکی بر کسب و کارها، با توضیحاتی که خدمت شما دادیم، اکنون ملموس تر جلوه می کند.

پنل اس ام اس ابزار بازاریابی پیامکی


اما نکته مهمی که در این رابطه باید به آن توجه داشته باشید ابزار ارسال پیامک های تبلیغاتی است. در حقیقت پنل اس ام اس مهم ترین ابزاری است که شما به آن نیازدارید.
شما می توانید با خرید پنل همیار اس ام اس ضمن برخورداری از یک پنل با کاربری ساده برای ارسال و دریافت پیامک، متن پیامک های خود را شخصی سازی کرده، زمان ارسال های آینده آن را از پیش تنظیم کنید، بانک شماره تلفن های هدفمند برای دستیابی به مخاطبین در اختیار داشته باشید و مهم تراز همه از تعرفه پایین پیامکی استفاده کرده و در صرف هرینه های تبلیغاتی خود صرفه جویی کنید.

منبع 


ارسال شده در تاریخ ۱۳۹۹ بيست و ششم مهر ساعت 12:00 AM توسط javiidارسال نظر
برای دیده شدن بهتر است یک سایت راه اندازی کنید

چند وقت پیش، یکی از افراد بسیار فعال در حوزه آموزش فروش بیمه را دیدیم. این فرد تا همین دو سه سال پیش، در فروش دستی داشت. اما اخیرا مثل قبل شناخته شده نبود. فهمیدیم دلیل اصلی‌اش این بوده که وارد فضای آنلاین نشده است. تصمیم داشته آموزش فروش را سنتی ادامه دهد. در مقابل، افرادی که تجربه کمتری داشتند پیشرفت زیادی کرده‌اند؛ چون آن‌ها صاحب یک وب سایت و پیج اینستاگرام فعال بوده‌اند.

می‌خواهم این را بگویم، که دیگر مثل قبل، برای آموزش نیازی نیست حتما آموزشگاه یا مؤسسه داشته باشید. داشتن یک وب سایت و پیج اینستاگرام همان کار را، بلکه با قدرت بیشتر برایتان انجام می‌دهد. هر کسی از هرجای دنیا می‌تواند شما را ببیند. در ادامه بیشتر راجع به آموزش آنلاین صحبت می‌کنیم.

هر کسی اسم شما بشنود، اولین کاری که می‌کند این است، که آن را گوگل می‌کند. اگر وب سایت داشته باشید، وارد آن شده و بیشتر با شما آشنا می‌شود. اگر چیزی پیدا نکند، همان لحظه بیخیال‌تان می‌شود. پس فرصت دیده شدن را از خودتان نگیرید.

مهارتی دارید که بتوانید آن را در سایت آموزش دهید؟

 

یکی از کاربران ما در پیانو مهارت خوبی داشت. قصد داشت این مهارتش را به دیگران آموزش دهد. از ما خواست اگر سایتی را می‌شناسیم، که بتواند در آن آموزش دهد، به او معرفی کنیم. اینکه تصمیم گرفته بود مهارت خود را به صورت آنلاین آموزش دهد، خیلی خوب بود؛ اما به یک چیز فکر نکرده بود. به او گفتم چرا خودت یک سایت نمیزنی؟

یک سایت شخصی راه اندازی کن، با این کار هم خودت را معرفی می کنی، هم می توانی در آن دوره های آموزشی بگذاری. هم می توانی آنلاین تدریس کنی، هم اینکه با معرفی خودت، افراد برای آموزش به سمتت می آیند. هیچ نیازی به دیگران هم نداری.

آموزش در سایت، یکی از راه‌های کسب درآمد بالا در اینترنت است. معمولا هر چیزی را که بتوانید حضوری آموزش دهید، آنلاین هم می توانید انجامش دهید. مثلا آموزش زبان، آموزش موضوعات روانشناسی، آموزش هنر و صنایع دستی، آموزش راه اندازی کسب و کار، آموزش فتوشاپ، آموزش برنامه نویسی و هر موضوعی که فکرش را کنید.

اگر بخواهید فایل‌های آموزشی در سایت بگذارید، باید یک سایت فروش فایل داشته باشید که در ادامه راجع به آن هم صحبت می‌کنم.

آموزش ساخت سایت و فروشگاه اینترنتی به زبان ساده

 

ساخت سایت به آن پیچیدگی که شنیده‌اید، نیست. البته روش های سخت هم دارد. ولی شاید بهتر باشد تا وقتی روش های ساده وجود دارد، از این روش ها استفاده کنید.

ساده ترین روش ساخت سایت استفاده از سایت ساز است. وقتی از سایت ساز استفاده می کنید هر چیزی که برای سایت نیاز دارید در قالب یک بسته و به صورت یکجا به شما داده می شود. یعنی درگیر کارهایی مانند خرید هاست، دامنه، قالب و پیدا کردن پشتیبان نمی شوید. در این روش نیازی نیست کدنویسی و دانش فنی بلد باشید.

یک نمونه آن، سایت ساز پرتال است. این سایت ساز را چند سال پیش یک تیم حرفه‌ای در داخل کشور طراحی کرده‌اند. هر روز هم در حال ارتقا و توسعه است.

برای ساخت سایت در پرتال چند دقیقه حواستان را به من بدهید. اصلا کار سختی نیست. این را تنها زمانی که انجامش دادید، متوجه می شوید. در «آموزش ساخت سایت» توضیح داده ایم. اما بگذارید خلاصه‌ای از آن را هم اینجا بگویم.

برای طراحی سایت ابتدا یک سایت تستی ایجاد کنید.

دو بخش دارد: سایت و فروشگاه. هر کدام را که بخواهید انتخاب می کنید. برای ایجاد سایت تنها یک شماره تلفن باید وارد کنید. بعد از آن وارد پنل مدیریت می شوید. تعدادی ویدیوی آموزشی می بینید. راجع به اینکه چگونه قالب انتخاب کنید، چگونه در سایت محتوا یا محصول بگذارید؛ چگونه دامنه ثبت کنید و...

تازه علاوه بر آن، تیم پشتیبانی ۲۴ ساعته در دسترس است تا هر سوالی داشته باشید بپرسید.

چگونه سایت فروش فایل داشته باشیم؟

 

در بخش قبل راجع به آموزش در سایت صحبت کردم. اگر بخواهید آموزش های تان را به صورت فایل دانلودی در سایت بگذارید، باید یک سایت فروشگاهی فایل داشته باشید. ماهیت این سایت با فروشگاه تفاوتی ندارد. فقط اینکه به جای محصول فیزیکی، فایل دارید.

پس اگر می خواهید چنین فروشگاهی را ایجاد کنید، به همان روش قبلی که آموزش دادم عمل کنید. اگر هنوز ایده ای راجع به فایل‌ها ندارید، کمی بیشتر راجع به مهارت‌های‌تان فکر کنید. ببینید در چه زمینه ای می توانید آموزش دهید. البته انواع دیگر فایل مانند نرم افزار، فیلم، موسیقی و فایل پی دی اف را هم می‌توانید در آن بگذارید.

مثلا یک نمونه آن، سایت دکتر شیری است که فایل‌های آموزشی زیادی در زمینه روانشناسی دارد.

برای بالا آمدن سایت در گوگل چه نکاتی را باید رعایت کنیم؟

 

خب حالا فرض کنیم که موضوع یا محصول سایت تان را انتخاب کرده‌اید. افراد چگونه باید شما را پیدا کنند؟ اینجاست که معمولا سر و کله سئوی سایت پیدا می شود. احتمالا خودتان هم چیزهایی راجع به آن شنیده‌اید. سئو روشی طبیعی برای بالا آمدن سایت در نتایج جستجو است.

 


ارسال شده در تاریخ ۱۳۹۹ بيست و چهارم مهر ساعت 12:00 AM توسط javiidارسال نظر
تبلیغات کلیکی چیست؟

تبلیغات کلیکی (PPC) یکی از محبوب‌ترین شیوه‌های انجام تبلیغات در فضای آنلاین هستند. تبلیغات کلیکی در سال ۱۹۹۶ برای اولین بار معرفی شدند. مطابق آمار ارائه شده توسط SocialMediaToday در سال ۲۰۱۷ هفت میلیون تبلیغ‌دهنده بیش از ۱۰.۱ میلیارد دلار را به تبلیغات کلیکی اختصاص داده‌اند و شرکت‌های بزرگ و شناخته شده سهم بزرگی از هزینه‌های بازاریابی خود را به تبلیغات کلیکی اختصاص می‌دهند. برای مثال شرکت آمازون سالانه بیش از ۵۰ میلیون دلار از بودجه بازاریابی خود را صرف تبلیغات کلیکی می‌کند.

تبلیغات کلیکی یکی از محبوب‌ترین روش‌های تبلیغات در میان کسب‌وکارهای ایرانی است. احتمالا همینطور که در حال خواندن این مقاله هستید مثال‌های متعددی از برندهای ایرانی که قبلا تبلیغات کلیکی آن‌ها را در فضای وب دیده بودید به خاطر بیاورید. در این مقاله ما قصد داریم در مورد تبلیغات کلیکی، انواع تبلیغات کلیکی، مزیت‌ها و معایب تبلیغات کلیکی،کسب درآمد از تبلیغات کلیکی و در نهایت تعرفه‌های تبلیغات کلیکی صحبت کنیم.

تبلیغات کلیکی چیست؟

تبلیغات کلیکی (Pay Per Click) به تبلیغاتی اشاره دارد که در آن‌ها تبلیغ‌دهندگان تنها به ازای کلیک انجام شده به روی تبلیغات خود در رسانه‌های ناشر، هزینه پرداخت می‌کنند. در این روش تبلیغ‌دهندگان برای نمایش‌هایی که منجر به کلیک نمی‌شوند هیچ هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنند.

 

تبلیغات PPC یا تبلیغات CPC؟

زمانی که از تبلیغات کلیکی صحبت می‌شود معمولا دو عبارت CPC و PPC مشابه پنداشته می‌شوند و برداشت اشتباه از این دو عبارت می‌تواند باعث سردرگمی تبلیغ‌دهندگان شود. در ادامه هر دو عبارت را به صورت خلاصه تعریف می‌کنیم.

پرداخت به ازای کلیک (PPC)

PPC کوتاه شده Pay Per Click یا پرداخت به ازای کلیک است و به شیوه پرداخت هزینه تبلیغات اشاره دارد. در این شیوه پرداخت تبلیغ‌دهندگان به ازای هر کلیک انجام شده در رسانه‌های ناشر به روی تبلیغاتشان به ناشر مبلغ مشخصی پرداخت می‌کنند.

هزینه هر کلیک (CPC)

CPC کوتاه شده Cost Per Click و به معنای هزینه هر کلیک است. هزینه هر کلیک زمانی به کار می‌رود که شما در حال برنامه‌ریزی و اجرای کمپین‌های تبلیغاتی خود به صورت پرداخت به ازای کلیک (PPC) هستید و هزینه‌ای که در نظر دارید برای هر کلیک بپردازید را CPC می‌نامید.

 

انواع تبلیغات کلیکی

همسان (Native)

در ایران تبلیغات همسان از جمله محبوب‌ترین روش‌های انجام تبلیغات برای برندهای بزرگ هستند. در تبلیغات همسان، محتواهای تبلیغاتی تبلیغ‌دهندگان در قالب تصویر و متن به کاربران نشان داده می‌شود. تبلیغات همسان در ایران معمولا در قالب مطالب پیشنهادی (Recommendation Ads) و در محیط سایت‌ها به کاربران نشان داده می‌شوند. در ادامه یک نمونه تبلیغات همسان مدیااد را در سایت ورزش۳ مشاهده می‌کنید.

 

تبلیغات در جستجو (Search Ads) یکی دیگر از روش‌های بسیار محبوب انجام تبلیغات در ایران است. در این نوع تبلیغات محتوای تبلیغاتی تبلیغ‌دهندگان در نتیجه جستجوی کاربران اینترنت و در صورت مرتبط بودن با عبارت جستجو شده توسط کاربران به آن‌ها نشان داده می‌شود. یکی از ملموس‌ترین مثال‌های تبلیغات در جستجو، تبلیغات گوگل (Google Ads) هستند. در تبلیغات گوگل تبلیغ‌دهندگان کلمات کلیدی مرتبط با کسب‌وکار خود را تعریف کرده و گوگل با استفاده از الگوریتم‌های هوش مصنوعی خود و با توجه به میزان ارتباط آن کلمات کلیدی با عبارات جستجو شده توسط کاربران، محتواهای تبلیغاتی تبلیغ‌دهندگان را به آن‌ها نشان می‌دهد.

در کنار تبلیغات گوگل (Google Ads)، نوع دیگری از تبلیغات جستجو که در ایران محبوب و مورد استفاده برندهای بزرگ است، تبلیغات جستجوی کافه‌بازار (CafeBazaar Search Ads) است. در تبلیغات جستجوی کافه‌بازار صاحبان اپلیکیشن می‌توانند پس از تعیین کلمات کلیدی مرتبط به کسب‌وکار خود و ثبت محتواهای تبلیغاتی، تبلیغات خود را در نتیجه جستجوی کلمات کلیدی مرتبط با کسب‌وکارشان در قسمت جستجوی نام اپلیکیشن در کافه‌بازار به کاربران نمایش دهند.

ریتارگتینگ (Retargeting)

تبلیغات ریتارگتینگ (Retargeting) نوع دیگری از تبلیغات کلیکی هستند که به سبب عملکرد مناسب خود و نتایج مطلوبی که برای تبلیغ‌دهندگان رقم می‌زنند در طی سال‌های گذشته در میان تبلیغ‌دهندگان محبوب شوند. در تبلیغات ریتارگتینگ تبلیغ‌دهندگان، کاربرانی که حداقل یک بار از سایت تبلیغ‌دهنده بازدید کرده‌اند را در محیط اینترنت شناسایی و تبلیغات مرتبط با هر کاربر را به او نشان می‌دهند. از جمله مزیت‌های کلیدی این نوع تبلیغات می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • قابلیت بهینه‌سازی پیشرفته
 • قابلیت هدف‌گیری دقیق
 • بهبود تصویر برند

 

ریتارگتینگ محصول (Product Retargeting)

تبلیغات ریتارگتینگ محصول (Product Retargeting) نوع پیشرفته‌تری از تبلیغات ریتارگتینگ هستند. در این نوع تبلیغات تبلیغ‌دهندگان کاربران سایت خود را در محیط اینترنت شناسایی می‌کنند و محصولی را که کاربر قبلا در سایت تبلیغ‌دهنده مشاهده کرده بود به او نشان می‌دهند. با توجه به اینکه کارکرد اصلی این نوع تبلیغات نشان دادن محصول دیده شده توسط کاربر در محیط اینترنت به کاربر است، این نوع تبلیغات بیشترین استفاده را برای تبلیغ‌دهندگان مالک سایت‌های فروشگاهی دارند.

 

تبلیغات بنری (Banner Ads)

تبلیغات بنری از جمله ابتدایی‌ترین نوع تبلیغات اینترنتی هستند که در ابتدا به صورت اجاره‌ای (Rent) و پرداخت به ازای نمایش (CPM) به تبلیغ‌دهندگان ارائه می‌شدند. در طی سال‌های گذشته رسانه‌های ناشر تبلیغات به ارائه تبلیغات بنری به صورت پرداخت به ازای کلیک (PPC) روی آورده‌اند. تبلیغات بنری همانطور که از نام آن‌ها برداشت‌ می‌شود به صورت بنری و معمولا در بالا و ستون‌های کناری سایت‌های ناشر تبلیغات ارائه می‌شوند. در تصویر زیر یک نمونه تبلیغ بنری از سایت ورزش۳ را مشاهده می‌کنید.

منبع : مدیااد


ارسال شده در تاریخ ۱۳۹۹ بيست و دوم مهر ساعت 12:00 AM توسط javiidارسال نظر
   مطالب قدیمی تر
  Powered By NoteAhang , The Iranian Virtual Music Society
Persian Music Community
 
ایجاد وبلاگ جدید | گزارش تخلف | نمایش لیست وبلاگ هاجامعه مجازی موسیقی ایرانیان